FreqCraft
Owner
freq_kMC
Status
online
IP
37.230.138.205:25588
Discord
Players
2/50
Version
Rank
843
Votes
67
Uptime
97.9%
Last Ping
1 minute ago
Country
Estonia
Info
Stats
Banners
Players

Tere tulemast meie Minecrafti serverisse, kus ellujäämine on tõeline väljakutse ning seiklus ootab sind igal sammul. Siin on mõned olulised omadused, mis muudavad meie serveri ainulaadseks:

Hardcore elud: Astu meie maailma, kus ellujäämine pole kerge. Sul on kokku vaid 5 elu ja kui need kaovad, siis saad jäädava banni. Kuid ära muretse, saad osta lisaelusid raha eest ning taastada oma võimaluse jätkata seiklust.

Ametlikud meeskonnad: Nagu Eesti GTA RP serverites, on ka meil ametlikud meeskonnad, kes võistlevad ja omastavad ressursse. Omastamiselt saadavad väärtuslikke elusi, mis teevad sind ihaldusväärseks mängijaks meie serveril.

Serveri kaart: Külasta veebilehte map.freqcraft.com ja avasta suur kaart, kus on nähtavad erinevate külad ja ametlike meeskondade alad. See aitab sul planeerida oma järgmisi seiklusi ning uurida maailma.

NPC-d ja kaubandus: Ära oota /shop-ist asjade ostmist, sest meie serveril pead suhtlema NPC-dega, et osta või müüa kaupu. NPC-sid võid leida märgistatud küladest kaardil ning nendega suhtlemine on võti eduka kaubanduse ja varustuse hankimiseks.

Grindimine ja väljakutsed: Ole valmis pikaks ja intensiivseks mängukogemuseks, sest meie server on tõeliselt grindimiseks. Teemanteid ei saa lihtsalt kaevandada, vaid neid tuleb osta NPC-delt, mis muudab rikkuse ja varustuse saamise protsessi põnevalt väljakutsuvaks.

Ühine meie seiklusega ning näita oma ellujäämisoskusi meie hardcore Minecrafti serveris!

Player history

Votes per day

Server rank

Server uptime

Select a graph

Dynamic banners

FreqCraft Minecraft server
Banner style
HTML Code
Copy
BB Code
Copy

Players online

TOXICWARRIOR654, Sunday2